Fridays Boracay Resort
If its boracay, it must be Fridays
 

Fridays Resort Boracay

Fridays Resort - Overview

שישי הנופש ממוקם באופן מושלם על WhiteBeach המושכים את העין של Boracay, מול החוף המרהיב שלה, אוכל טעים, נעים ומזמין חדרים, והעובדים חם & ידידותית שלה לעשות את זה הבחירה האולטימטיבית שישי Resort Boracay. שישי Resort מציעה את הנוחות של נוחויות מודרניות בשילוב עם הקסם הטבעי של הגדרת שפת הים.

Fridays resort boracay Beach frontFridays resort boracay Beach front cottages

שישי Resort Boracay הוא חדר 40 AAA נופש השוכן בתוך גנים טרופיים מטופחים בקפידה עצי הקוקוס מצלים. מאז 1982, ימי שישי הנופש כבר את המקום לחופשה הביתה האהובים ולכל האורחים השונים.

Fridays Resort - Rooms / Accommodaton

 • Fridays boracay room deluxeDeluxe Rooms (Fridays Resort)
  • עם מיטת קינג סייז, אחד או שניים ביום אחד או שתי מיטות עיסוי, טלוויזיה עם מסך גדול (27 אינץ '), חלוקי רחצה, סלסלת פירות ברוכים, ותה חינם ושירות קפה. מצד שני, יש גם 16 חדרי דה לוקס מצויד במיטה אחת קווין סייז ומיטת יחיד. חדרי דלוקס יש גם תה משלים לשירות קפה.
 • Fridays boracay premier deluxePremier Rooms(Fridays Resort)
  • ממוקם במעלה המדרגות מן הבריכה, אלו מפואר, חדרי עגול עם שטח של 80 מ"ר יש מרפסת פרטית, חדר אמבטיה גדול מאד עם אמבטיה מפואר מקלחות מול גדול מהרצפה עד התקרה החלונות המשקיפים הגינון טרופית עבותה.
 • Premier Suites(Fridays Resort)
  • 2-האורחים הרצפה יש נוף לים מרהיב המשקיף אל חדרי נוכח שישי. החדרים בקומה 2 יש תקרת קתדרלה מה שעושה את זה יותר אלגנטי

   קומת קרקע.
fridays boracay premier suites ground floorfridays boracay premier suites 2nd floor

Fridays Resort - Facilities / Restaurant

שישי הנופש יש מתקנים עבור כנסים קטן בערך 40 אנשים. שישי הנופש היה הראשון באי להציע לאינטרנט בפס רחב לאורחים שלו ולאחרונה התווסף גישה אלחוטית ושירותי אינטרנט זמין במסעדה על חוף הים.

שישי הנופש יש בריכת שחייה עם מים מתוקים, ספורט הזכיין מים, חנות מלאכה, חדרי משחק ואזור עיסוי.

fridays restaurant table jorgefridays bar restaurant front view

שישי הנופש קצין היא במשרה מלאה פעילות היא מצד לסייע לאורחים שלנו בפעילויות ההזמנה, כגון: סקי הסילון, צניחת רחיפה, סירת בננה, סקי מים, גלישת רוח, שייט, דגים מעופפים, אופני הרים, השכרת אופניים, כל טרקטורון שכירות ועוד רבים.

שישי הנופש יש גם הזכיין לצלול בתוך הבית אשר מציעה קורסים שונים: "גלה צלילה", "Open Water", "Advance Open Water", "כיף צלילות" ציוד צלילה מלא צלילה.

בריכת מים מתוקים בריכה

Resort שירותים מנוהלים מסאז ויופי

טיסה הזמנות Reconfirmations

חדר ServiceIsland Artisan

In-house בוטיק

בייבי עריסות, כספת בדלפק קדמי (עבור דיירי וילה)

כרטיסי אשראי מקובלים סרן (למעט כרטיסי דיינרס אשראי)

בייבי דלפק SittingActivities

שפה Interpreters אסיה

ב-Mini בית ספרית

 


Fridays Resort - Location:

שישי הנופש ממוקם באופן מושלם על WhiteBeach המושכים את העין של Boracay, מול החוף המרהיב שלה, שישי הנופש ממוקם Boracay תחנה 1.

Fridays Resort Boracay beach resort vicinity map in Boracay island

 

אודות Boracay (Resort שישי)

בעת הנסיעה דרך 7107 האיים של הפיליפינים, תמצאו טבע ונוף מהמם כמו Boracay (שישי Resort), זה לא קשה אבל יש אי אחד שבולט אבל Boracay (שישי Resort). ב Boracay (שישי Resort) ניתן למצוא אבקת ארבעת הקילומטרים של טלק לבן חוף חולי, מי טורקיז כחול הנוף הרומנטי. Boracay (שישי Resort) ממוקמת בקצה הצפון מערבי של Panay האי ניתן להגיע רק באמצעות סירה. בגלל היופי הטבעי שלה, את האי של Boracay (שישי Resort) הוא חוף העליון באסיה. Boracay (שישי Resort) ידוע גם בשם שער לגן עדן.

שני (2) ק"מ מעל קצה מערב Panay איילנד באזור Visayan מערבי של הפיליפינים היא Boracay (שישי Resort) האי של הפיליפינים ממוקם כ 345 ק"מ (200 ק"מ) דרומית למנילה. זה תשעה קילומטרים על פני 2,563.86 דונם (1038 דונם). בנקודה הצרה ביותר שלה Boracay (שישי Resort) הוא רק קילומטר אחד רחב.Amihan ו Habagat עונות מזג האוויר ב Boracay (שישי Resort) הוא בדרך כלל את דפוסי מזג האוויר. Amihan פירושו רוח צפונית קרירה, ו Habagat פירושו המערבית או הרוח דרומית מערבית; המונסון מערב לדרום. העונה Amihan מתאפיין בטמפרטורות מתונות, כמות המשקעים קטנה או לא, ואת הרוח השורר ממזרח. העונה Habagat מאופיין במזג אוויר חם ולח, גשמים כבדים תכופים, וכן הרוח השורר ממערב.

Amihan דפוס Habagat עונתית היא לעבור בכיוון הרוח שבו הוא האינדיקטור המרכזי ב Boracay (שישי Resort). Boracay (שישי Resort) יהיה במרקם מזג אוויר Habagat למשך שארית השנה ואת תבנית מזג האוויר Amihan מן מתישהו בחודש ספטמבר או אוקטובר מתישהו במאי או ביוני. תאריכים אלו עשויים להשתנות בשנים בודדות, אם.

טרופי סופות יכול להשפיע Boracay (שישי Resort) בכל עת של השנה, אך סביר להניח שנראה בעונה Habagat. היום הטמפרטורות על Boracay (שישי Resort), בדרך כלל נע בין 77-90 מעלות (25-32 מעלות צלזיוס) מתחילת העונה Amihan לתוך בפברואר או מרץ, ולהגדיל ל-F ° 82-100 (28-38 ° C ) טווח עם תחילתה של העונה Habagat. בתקופות הסופה הטרופית ב Boracay (שישי Resort), הטמפרטורה יכולה לרדת אל מתחת 68 מעלות (20 מעלות צלזיוס).

שבט Ati היה את המתיישבים הראשונים של Boracay (שישי Resort). Boracay (שישי Resort) הפך למחוז עצמאי ב -25 באפריל 1956 במסגרת Aklan פרובינציה. התיירות החלה להתפתח Boracay (שישי Resort), ואת האי הפך פופולרי עם תרמילאים בשנת 1980 ידועות בעבר זה לא היה עד 1970.Boracay היה (שישי Resort) האי לפני שנים רבות היטב שמרו בסוד, כמעט ברכושנות כך שרק מעטים ידעו על קיומו. כאשר צוות הסרט הזר בטעות "גילה" זה גן עדן האי, זה היה רק בשנות ה -70. אחרים כתב ספר, שכלל ביקורות נלהבות של Boracay (שישי Resort), אשר שינו את הקצב של האי מזו של להיות סוד שקט כדי להיות בסופו של דבר הצביעו כבעלי החוף הכי טוב בעולם.

Boracay (שישי Resort) היא תופעה מאז Aklan עבור תיירים רבים הוא נרדף על Boracay (שישי Resort): למעשה, רבים יותר לדעת על Boracay (שישי Resort) מאשר Aklan באותה עונת שיא, כמה Boracay (שישי Resort) מאוכלוסיית האי. עשוי להתנפח ל -20,000. מילה על Boracay (שישי Resort) האי הוא הוסיף בונוס עבור הנוסע המורשת עייף.

Boracay (שישי Resort) האי נמצא בשליטה המינהלית של התיירות הפיליפיני הרשות בתיאום עם הממשלה המחוזית של Aklan כוללת של barangays Manoc-Manoc, Balabag, ו Yapak (3 מתוך 17 barangays המרכיבות את העירייה של המלאי ).

Boracay (שישי Resort) האי הגיע לתשומת לב בינלאומית בשנת 1980, כאשר תרמילאים באירופה, בעיקר גרמניה, כתב על האי הזה אידילי של ים סין הדרומי אף Boracay (שישי Resort) היה ידוע דייגים חלק מאדמתה בבעלות תושבי חוץ . האופה באנגלית על (שישי Resort) Boracay איילנד הוא אחד המפעלים התיירות של הבכור. Boracay (שישי Resort) יכול להתגאות חמש התאמות כוכב גולף עד סוף שנות ה -80, בתים שאר רבות היה בנוי על ידי סוף המאה. הוא נבחר כאחד החופים הטובים ביותר בעולם בשנת 1990 ושוב בשנת 1996 כמספר העולמות אחד חוף טרופי.

חול לבן חוף היא Boracay (שישי Resort) של האטרקציה המרכזית, על Boracay (שישי Resort) של האגף הדרומי, פנינה של טבע המשתרעת על כ - ארבעה קילומטרים, שבו רוב של

הסלעי ובכפוף זרמים מסוכנים הוא בצפון, בעיקר בעונת הגשמים. Boracay (שישי Resort) שוניות להפוך את האי לקפוץ אידיאלי את הצבע של צוללנים או snorkelers נלהב.

מזונות טריים הים ניתן למצוא בו ניתן לבשל ממש שם או הביא אחד שבו הוא שוהה עבור אלה על תקציב הכלכלה ללכת Boracay (שישי Resort) talipapa, או Boracay (שישי Resort) בשוק פתוח. אבל Boracay (שישי Resort ) האי יש הרבה מסעדות קייטרינג לכל טעם. Boracay (שישי Resort) יש ציוד לספורט מים, כמו גם שיעורי צלילה ואת הרוח גלישה.

התיירות ב Boracay (שישי Resort) הוא בשיאו במהלך העונה Amihan גם בגלל הרוח שלה הדפוס מזג האוויר. הרוח נושבת הרווחת מן Boracay מזרחה (שישי Resort) במהלך Amihan. את המים Boracay (שישי הנופש) וייט ביץ 'הוא לעתים קרובות מזוגגות חלקה. הילס בקצוות הצפוני והדרומי של Boracay (שישי Resort) ערוץ האי ואת הרוח העונה Amihan מהצד המזרחי של האי; Boracay (שישי Resort) Bulabog ביץ בחלק המרכזי של הצד המזרחי של האי הופך את השונית המוגן במימי אידיאלי כי החוף של גלישת רוח למטוס עפיפון / עפיפון גלישה.סוגים מלון מפואר לתקציב וחדרי הספרטני הם מספר סוגי לינה פזורים בכל רחבי Boracay (שישי Resort) איילנד. לאורך חוף לבן, מיקום מצוין לעתים קרובות ביחס Boracay (שישי Resort) שלוש תחנות הסירה, אף תחנות הם כבר לא בפעולה. Boracay (שישי Resort) תחנה 2 הוא בערך במרכז החוף, עם Boracay (שישי Resort) תחנות 1 ו -3 בהתאמה בערך באמצע הדרך לצפון הקצה הדרומי של Boracay (שישי Resort) איילנד. Boracay (שישי Resort) תחנה 3 באזור הוא שם את רוב לינה זול ממוקמים, תוך Boracay (שישי Resort) Station 2 מיועד לאלה שרוצים להיות בתוך הקרבה של הסורגים. Boracay (שישי Resort) תחנה 1, בינתיים, היא איפה אתה יכול למצוא את אירוח מבודדים יותר, מציע שקט ושלווה לאלה מחפש הפוגה מן הפעולה הרגילה זירת ארז הלילה Boracay (שישי Resort).

Boracay (שישי Resort) התאמות האי נע בין עפר זול מפוארים. כל מפואר וכמה הנופש במלון בסדר יש שלה Boracay (שישי Resort) סוויטה חדר, Boracay (שישי Resort) חדר פרטי, Boracay (שישי Resort) ירח דבש חדר, Boracay (שישי Resort) ההנהלה חדר, Boracay (שישי Resort) חדר משפחה, Boracay (אתר שישי) חדר סופריור, Boracay (Resort שישי) חדר רגיל, Boracay (Resort שישי) לחדר זוגי, Boracay (Resort שישי) חדר טריפל, Boracay (שישי Resort) חדר לארבעה, Boracay (Resort שישי) צפה חדר לים, Boracay ( שישי) אתר הנופש צפה חדר גן, Boracay (Resort שישי) חדר חוף הים, Boracay (Resort שישי) סוג חדר בונגלו, Boracay (Resort שישי) חדר Aircon, Boracay (Resort שישי) חדר מאוורר, Boracay (Resort שישי) בחדר מעונות, Boracay ( שישי Resort) חלוף חדר, Boracay (שישי Resort) Backpacker חדר, Boracay (שישי Resort) חדר עם מטבח, Boracay (שישי Resort) בית וכל סוג של אירוח מפוברק. Boracay (שישי Resort) לתקופה תמחור השיא הן תקופות של תיירות כבד (בדרך כלל כולל חג המולד / ראש השנה, חג הפסחא / השבוע הקדוש, ואת הסינית תקופות השנה החדשה).

רוב Boracay (שישי Resort) בתי המלון ואתרי הנופש רמות מחירים עונתית, עם מחירי שיא עונתי בדרך כלל בד בבד עם תאריכים עונה Amihan. Boracay (שישי Resort) יש עודף של החוף 350 (שישי Resort) Boracay הנופש מציע יותר מ -2,000 חדרים החל באיכות מהכוכב וחמש כדי התאמות בתקציב, ולכן תיירים בטוח למצוא מה שהם מחפשים. Boracay (שישי Resort) מציעה מגוון רחב של מסעדות, ברים, פאבים, ומועדוני לילה. פעילויות פנאי זמינה ב Boracay (שישי Resort) כוללות צלילה, שנירקול, גלישת רוח, פנסיון עפיפון והרפיה החוף. Boracay (שישי Resort) הוא האתר של עולמי-18-72 חור כמובן גולף נקוב עוצב על ידי גרהאם מארש.

Boracay (שישי Resort) יש שני נמלי התעופה המשרתים, הבינלאומי Kalibo התעופה Kalibo די קרוב Boracay (שישי Resort) ו גודופרדו פ ראמוס התעופה (המכונות "שדה התעופה Caticlan" כפי) ב Caticlan, 30 דקות נסיעה בסירה כדי Boracay ( הנופש שישי).

סטרונג רפובליקה ימית כביש (SRNH) עובר דרך Caticlan המהווה את החלק המערבי של Boracay (שישי Resort), עם מעבורות המכונית מ Roxas עגינה, מינדורו מזרחי בנמל המזח Caticlan.

מוטורי-tricycles לאורך הכביש הראשי של Boracay (שישי Resort) או על ידי הליכה לאורך החופים של Boracay (שישי Resort) הם שני המצבים העיקריים של תחבורה. לאורך השביל (שישי Resort) ביצ 'פרונט Boracay, Pedicabs זמינים גם עבור הובלה. Boracay (שישי Resort) אמצעי תחבורה אחרים כוללים אופני הרים, quadbikes ואופנועים, כל אשר ניתן לשכור.

bancas ממונע paraws שיט זמינים להשכרה לחקור סביב החוף Boracay (שישי Resort) של האי. סביב Boracay (שישי Resort) האי הם הבוציות Outrigger הם המראות הנפוצים במימי. הנוסעים יכולים לשבת על פלטפורמה טרמפולינה בין Outrigger תומך paraw הפלגה היא סירה בעלת גוף צר עם outriggers או הצדדים. אלה הם מהר מאוד את הרוח ב Boracay (שישי Resort), אבל יכול להיות מסורבל עבור מלחים מנוסים.

אירועים מרגשים

אסיה, גלישת רוח, סיור, עם Boracay שבוע ארוך (שישי Resort) הבינלאומי כיף הלוח גביע בתחרות הנערכת בדרך כלל ב Bulabog ביץ ', Boracay (שישי Resort) בחודש ינואר הוא אחד המקומות תחרותי.

כל ינואר ב Boracay (שישי Resort) Kalibo על הסמוך Panay איילנד, הידוע Ati-Atihan הפסטיבל מתקיים. בדרך כלל בשבוע השני או השלישי של ינואר, פסטיבל Ati-Atihan הרבה יותר קטן הוא חגג על Boracay (שישי Resort).

אירוע פריסבי כבר שנערך מדי שנה מאז 2003, בדרך כלל בתקופת הקיץ, Boracay (שישי Resort) פתח אסיה ביץ Ultimate Tournament.

לוקיישן היסטוריה

AKLAN שם Boracay (שישי Resort) ממוקמת בין קווי הרוחב 11 ° '30 "N ו 12 ° 01' 00" 09 N, ואורך 121 ° 50 '00 "E ו 122 34 °' 45" E, האי Aklan של Boracay (שישי Resort) כמו Capiz קרוב Boracay (שישי Resort) מניות החוף הצפוני של האי המשולש Panay בערך כמו laso האי של Boracay (שישי Resort). למעלה משליש הארץ הוא האי ההררי אבל Boracay (שישי Resort) יש כמה , עם שיתוף אגפו המערבי של Aklan Cordillera גבוהה המחלק את המחוז מ אנטיק המקורב Boracay (שישי Resort) וכן. הדרומי מוקף Cordillera המרכזי של Panay האי שבו Boracay (שישי Resort) נמצא, המשותף הפרובינציות של Capiz ו Iloilo. הפסקה Cordillera ב Nabas מאפשר מעבר Pandan, עתיקות ואת המעבר אחרים עבור Boracay (שישי Resort). בשפלת מוגבלות ברצועה צרה שמתחיל מן החוף והוא משתרע על הגבעות, רחבים הם floodplains של Ibajay (30 ק"מ) ו Aklan ריברס (60 ק"מ), שני של חמשת הנהרות הגדולים בפרובינציה בזמן Boracay (שישי Resort) האי הוא כמו נעל. הנהרות ריק לתוך Sibuyan הים. נהרות אחרים הם Tangalan, Jalo ו טאלון.

תחילת של Aklan כאזור התיישבו לפני Boracay (שישי Resort) היה ידוע הוא אפוף אגדה וטוען היסטוריים מזויפים מתועד. קשה למצוא עדויות על האי, Boracay (שישי Resort) עם בוא הספרדים. בשנת 1566 , האוגוסטינית פריי מרטין דה ראדה החלו evangelizing Panay האי כולל קו החוף (שישי Resort) Boracay, שבו הטיף את הבשורה על ay-פאן, Capiz, Boracay (שישי Resort) עצמה ב Dumangas. עם זאת, הם המשיכו לעבוד המיסיונרית שלהם Boracay (שישי Resort) ו Panay וב 1581 Kalibo evangelized כולל Boracay (שישי Resort) וב 1596, Ibajay. שני האזורים במיוחד היו Boracay (שישי Resort) התנחלויות אסטרטגיים כי הם היו ליד הפה של הנהרות הגדולים של Aklan, נתיב המים נוח חודר הפנים של האי ואת קו החוף של Boracay (שישי Resort).

Aklan ו Boracay (שישי Resort) השתתפו המהפכה נגד ספרד, כאשר גנרל פרנסיסקו קסטילו, אשר תרם את הונו מצא העיתונות הלאומי Boracay (שישי Resort) עבור Katipunan ו קנדידו IBAN הגיעו Aklan ו Boracay (שישי Resort) כדי למצוא פרק של. Katipunan IBAN היה יליד Malinao, Banga ותושב Boracay (שישי Resort) ו התיידד אחיו של אנדרס בוניפאציו, Procopio. להיכל Katipunan חזר Boracay (שישי Resort) כדי לארגן ב Visayas.

הידועים ביותר של Aklan אטרקציות תיירותיות הם: atihan-ATI ו-Boracay (שישי Resort) איילנד, הן האטרקציות חדש יחסית למרות הסיפור סיפר על מקורותיה של קישורים Ati-atihan אותה אגדה של הסכם השלום בין datus Bornean. וגם של ATI (Ayta) ששלטו Panay איילנד Boracay (שישי Resort) האי במאה ה -13, העובדה היא atihan-ATI (שנערך ביום ראשון השלישי של ינואר יעלה בקנה אחד עם חגיגה של הפטרון סנטו ניניו של Boracay ( שישי Resort)) נרקחה בשנת 1950 כדרך להגביר את התיירות. Boracay (שישי Resort) האי לונג איילנד, אבל צר חול לבן הגיע לידיעת המטיילים לגלוש והשמש בסוף שנות ה -70, ה -80 על ידי האירופאים יוזמה הציב חנות באי Boracay (שישי Resort) ועד סוף המאה, התפאר האי Boracay (שישי Resort) של חמישה כוכבים resorts, קורס המפרץ, מפעלי קייטרינג ללקוחות שונים: מן המשק לתקציב התיירות יוקרה, ו שורה של מסעדות המשרתת את המטבח של העולם: מן האיים הילידים, כדי יפנים וסינים, כדי אסיה כדי קונטיננטלית, ומה יש לך שתי אטרקציות לבדו להביא ברוב דולר התיירות יורו כדי Boracay (שישי Resort). המוניציפלי של העיר Aklan.

ב Kalibo ו Boracay (שישי Resort) בשנה 1581, האוגוסטינים הקימה המשימה. בשנת Kalibo ו Boracay (שישי Resort) בשנה 1680, נבנה קהילה תחת סנגור של סן חואן Bautista ואז, את אתר העיר היה ב Barrio Laguinbanwa ב Numancia, כשני קילומטרים רחוק מן האתר הנוכחי של Kalibo ו Boracay (שישי Resort).

בשנת 1947, לאחר מלחמת העולם השנייה, גבריאל מ 'רייס, הארכיבישוף של סבו ומאוחר יותר מנילה, באופן אישי לקח בידו לשחזר ולאחר שיפוץ הכנסייה באזור שונים, כולל Boracay (שישי Resort). Boracay (שישי Resort) הכנסייה נפגעה רעידת האדמה ב 14 יוני 1990 מדידה של 7.1 בסולם ריכטר פגעה באי Boracay (שישי Resort) בשעה 15:41, במוקד נמצא ב 11.34North של Boracay (שישי Resort) הרוחב; 122.10 מזרח Boracay (שישי Resort) ואורך . Philvocs דיווחו 15 ק"מ עומק כפי שחושב.

This is a travel agent website
All Rights Reserved © Copyright Thursday, 11 November 2010, 03:45 AM MST